perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: librari

Fjalor: anglisht librari
Përkthime: bookshop, bookstore
librari në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: knihkupectví
librari në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: buchhandlung
librari në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: boghandel
librari në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: librería
librari në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: libraire, librairie
librari në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: libreria
librari në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bokhandel
librari në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bokhandel, boklåda
librari në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кнiгарня
librari në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: raamatupood
librari në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kirjakauppa
librari në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βιβλιοπωλείο
librari në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: knjižara
librari në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: könyvesbolt, könyvkereskedés
librari në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: knygynas
librari në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: libera, livraria
librari në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: knjigarna
librari në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kníhkupectvo
librari në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: księgarnia
librari në polonisht »

Fjalë të ngjashme

librari albania, librari adrion, librari tirane, librari ne tirane, library genesis, library of congress, library of congress catalog, library online, library of alexandria, library online shqip