perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: liker

Fjalor: anglisht liker
Përkthime: liqueur, liquor, infusion, tincture
liker në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: likér, nálev, odvar, spaření
liker në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: likör, fruchtlikör
liker në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: likør
liker në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: licor
liker në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cassis, liqueur, persicot, trappistine, infusion, piquette, ratafia
liker në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: liquore, infusione, infuso
liker në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: likør
liker në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ликер, ликёр, вливание, наливка, настойка, тинктура
liker në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: likör
liker në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: liköör
liker në estonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: liker
liker në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: folyadék, likőr, tinktúra
liker në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: likeris
liker në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: licor
liker në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: лікер, настойка
liker në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: likier, nalewka
liker në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: настойка
liker në bjellorusisht »

Fjalë të ngjashme

likermoo, liker shege, likert scale, liker facebook, liker fb, liker od limuna, liker leadership institute, liker od dunja, liker instagram, liker od jaja