perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lis

Fjalor: anglisht lis
Përkthime: blackjack, oak, oaken
lis në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dub
lis në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: eiche
lis në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: eg, egetræ
lis në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: encina, roblar, roble
lis në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chêne
lis në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: quercia
lis në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: eik, eiketre
lis në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дуб, дубовый
lis në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ek
lis në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: дъб
lis në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дуб
lis në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tamm
lis në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tammi
lis në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βελανιδιά
lis në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: hrast
lis në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tölgy, tölgyfa
lis në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ąžuolas
lis në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: carvalho, roble
lis në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: stejar
lis në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: дуб, дубе
lis në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dąb, dębowy
lis në polonisht »

Fjalë të ngjashme

los movies, los angeles, los angeles times, los zetas, los rey, los bandoleros 2009, los santos, los rebujitos, los herederos del monte, los rebujitos wiki