perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në lituanisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): ketvirtis, kvartalas, plotas, rajonas, teritorija
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në lituanisht, ketvirtis në shqip
çerek në lituanisht

Fjalë të ngjashme

une kuptoj rreth nesh femër bizi