perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në lituanisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): kaina
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez çmoj, çmoj në lituanisht, kaina në shqip
çmoj në lituanisht