perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në lituanisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): rūgštis
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në lituanisht, rūgštis në shqip
acid në lituanisht