perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në lituanisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): vadyba, kryptis, taryba, valdžia
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez administratë, administratë në lituanisht, vadyba në shqip
administratë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

reçel kavanozu