perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në lituanisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): skatinti, vadovauti, valdyti, vesti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez administroj, administroj në lituanisht, skatinti në shqip
administroj në lituanisht