perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aeroplan në lituanisht

Fjalë: aeroplan (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): lėktuvas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez aeroplan, aeroplane malaysia airlines, aeroplane malaysia, aeroplane game, aeroplan teksti, aeroplan rewards, aeroplan në lituanisht, lėktuvas në shqip
aeroplan në lituanisht

Fjalë të ngjashme

tregim shoqëror folja marr ngase p