perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afat në lituanisht

Fjalë: afat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): laikas, laikotarpis, ciklas
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez afat, fat loss factor review, fat joe, fat i zi, fat burning foods review, fat burning foods, afat në lituanisht, laikas në shqip
afat në lituanisht