perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në lituanisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): atsitikimas, avarija, atvejis, byla, įvykis
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në lituanisht, atsitikimas në shqip
aksident në lituanisht

Fjalë të ngjashme

tavan fals douchebag life 2