perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në lituanisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): senas, senyvas
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në lituanisht, senas në shqip
antik në lituanisht

Fjalë të ngjashme

zehnder farë edwin ngase