perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në lituanisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): gaminti, dirbti, veikti
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez bëj, bëj në lituanisht, gaminti në shqip
bëj në lituanisht