perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në lituanisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): pokalbis, dialogas
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez bisedë, bisedë në lituanisht, pokalbis në shqip
bisedë në lituanisht