perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisht në lituanisht

Fjalë: bisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): uodega
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez bisht, bist meaning, bisht usf, bisht surname, bisht price, bisht for sale, bisht në lituanisht, uodega në shqip
bisht në lituanisht