perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në lituanisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): pirklys, prekiautojas, pirkėjas
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në lituanisht, pirklys në shqip
biznesmen në lituanisht

Fjalë të ngjashme

koka tullac