perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në lituanisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (7): keksas, pasta, paštetas, pyragaitis, pyragas, tešla, pinigai
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez brumë, brumë në lituanisht, keksas në shqip
brumë në lituanisht