perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në lituanisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (7): krantas, kraštas, pajūris, pakrantė, paraštė, šlaitas, lūpa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez buzë, buzë në lituanisht, krantas në shqip
buzë në lituanisht