perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

cilësi në lituanisht

Fjalë: cilësi (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): giminė, kokybė, rūšis, požymis, savybė
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez cilësi, cilësi në lituanisht, giminė në shqip
cilësi në lituanisht

Fjalë të ngjashme

ulcinj stoj karel twitter