perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëmtoj në lituanisht

Fjalë: dëmtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): blogis, skriauda, žala
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez dëmtoj, dëmtoj në lituanisht, blogis në shqip
dëmtoj në lituanisht