perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në lituanisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): pietūs, vakarienė, priešpiečiai
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez darkë, darkë në lituanisht, pietūs në shqip
darkë në lituanisht