perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në lituanisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (8): kambarys, butas, lyguma, ramybė, taika, fojė, prieškambaris, salė
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez dhomë, dhomë në lituanisht, kambarys në shqip
dhomë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

kurth works edwin ngase berber music