perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në lituanisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): smurtas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez dhunë, dhunë në lituanisht, smurtas në shqip
dhunë në lituanisht