perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në lituanisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): auka, dovana, talentas, dabartinis, padėjėjas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez dhuratë, dhuratë në lituanisht, auka në shqip
dhuratë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

tufë lulesh kajal agarwal luis gambim