perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në lituanisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): dokumentas
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në lituanisht, dokumentas në shqip
dokument në lituanisht