perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në lituanisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): mediena, miškas, medis
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në lituanisht, mediena në shqip
dru në lituanisht

Fjalë të ngjashme

kurth lampe pikë për pikë