perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në lituanisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): tabakas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në lituanisht, tabakas në shqip
duhan në lituanisht

Fjalë të ngjashme

ar 15 parts shock lodh caste