perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në lituanisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): ir
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në lituanisht, ir në shqip
edhe në lituanisht

Fjalë të ngjashme

mashkull femer ashensor pirro cako