perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në lituanisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): paroda
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez ekspozitë, ekspozitë në lituanisht, paroda në shqip
ekspozitë në lituanisht