perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

element në lituanisht

Fjalë: element (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (9): garbė, labas, sveikas, sveiki, dalis, davinys, porcija, vaidmuo, elementas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez element, element tv, element table, element skateboards, element lounge bar tirane, element kimik, element në lituanisht, garbė në shqip
element në lituanisht