perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në lituanisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): aromatas, kvapas, vėjas, kvepalai
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez erë, erë në lituanisht, aromatas në shqip
erë në lituanisht