perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në lituanisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): nusikaltėlis, amatininkas, autorius, meistras
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në lituanisht, nusikaltėlis në shqip
fajtor në lituanisht