perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në lituanisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): įgyti, laimėti, pasiekti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez fitoj, fitoj në lituanisht, įgyti në shqip
fitoj në lituanisht