perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në lituanisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): drugelis, drugys, peteliškė
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në lituanisht, drugelis në shqip
flutur në lituanisht

Fjalë të ngjashme

nderroj makine