perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në lituanisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): fortas, tvirtovė
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez fortesë, fortesë në lituanisht, fortas në shqip
fortesë në lituanisht