perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në lituanisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): statinė
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez fuçi, fuçi në lituanisht, statinė në shqip
fuçi në lituanisht