perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në lituanisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): audra
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez furtunë, furtunë në lituanisht, audra në shqip
furtunë në lituanisht