perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fushë në lituanisht

Fjalë: fushë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): lyguma
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez fushë, fushë-prezë, fushë krujë, fushë kosovë, fushë kosova, fushë carteras, fushë në lituanisht, lyguma në shqip
fushë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

se ndaloj explorer shkencë