perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në lituanisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): žirklės
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez gërshërë, gërshërë në lituanisht, žirklės në shqip
gërshërë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

floripa jetë armik aghakhani