perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në lituanisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): defektas, klaida, trūkumas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në lituanisht, defektas në shqip
gabim në lituanisht