perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në lituanisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): pirštas
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez gisht, gisht në lituanisht, pirštas në shqip
gisht në lituanisht