perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjysmë në lituanisht

Fjalë: gjysmë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): pusė
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez gjysmë, gjysmë në lituanisht, pusė në shqip
gjysmë në lituanisht