perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në lituanisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): moteris, žmona
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në lituanisht, moteris në shqip
grua në lituanisht