perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në lituanisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): luitas, rąstas, skridinys, krūva, rietuvė, šūsnis
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në lituanisht, luitas në shqip
grumbull në lituanisht