perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në lituanisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): grupė, kekė, puokštė, brigada, būrys, komanda
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në lituanisht, grupė në shqip
grup në lituanisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba sy thai