perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në lituanisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): paunksnė, šešėlis, prietema, tamsa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në lituanisht, paunksnė në shqip
hije në lituanisht