perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në lituanisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): paskola
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në lituanisht, paskola në shqip
hua në lituanisht

Fjalë të ngjashme

se ndaloj spango valley lëng me speca