perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në lituanisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): netekti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në lituanisht, netekti në shqip
humbas në lituanisht