perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në lituanisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): ne
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në lituanisht, ne në shqip
jo në lituanisht

Fjalë të ngjashme

filloj dasma art gatimi grusht femrash