perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kërkesë në lituanisht

Fjalë: kërkesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): paklausa, prašymas, reikalavimas, uždavinys, poreikis
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez kërkesë, letër kërkesë, kërkesë zyrtare, kërkesë për viza-schengen, kërkesë për pushim, kërkesë për punësim, kërkesë në lituanisht, paklausa në shqip
kërkesë në lituanisht